OBJAV SÁM SEBA

Workshop o tom, ako byť v pohode bez ohľadu na to, čo sa deje

Hľadáte odpovede na tieto otázky?

  • Ako nájsť pocit istoty a životnú rovnováhu v nestabilnom svete?
  • Existuje účinné riešenie stresu?
  • Kde sa skrýva ľudský potenciál a ako ho môžete objaviť aj vy?
  • Kde nájsť stratenú motiváciu?
  • Ako získať dôveru v seba samého?

So zapojením rôznych aktivít, diskusie a sebareflexie sa postupne budeme zbavovať falošných presvedčení, ktoré sú zdrojom stresu a nerovnováhy.

Keď sa tieto presvedčenia rozplynú, uvidíme, že niečo zmeniť nie je až také ťažké, ako sme si mysleli. Otvorí sa nám svet plný možností a naplnenia v akejkoľvek oblasti života. 

Nehľadajte odpovede v internetových návodoch. Objavujte ich v uvoľnenej atmosfére workshopu a sprievode certifikovaného mentálneho coacha.

Čo hovoria ostatní?

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, majster Európy
Lukáš mi priniesol do života veľkú hodnotu. Na to nikdy nezabudnem.
Martin Šolcfinančný poradca
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Celé mi to prišlo ako znovuobjavenie niečoho, čo už dávno vo mne bolo. Práca ma znovu baví a napĺňa.
Peter Čelkoonline marketing
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS
Keď viem, že hrozba nemusí byť vždy hrozbou, je to nesmierne oslobodzujúce. Hocikedy sa doma prichytím pritom, že spoločne s dcérkou tancujem. Moje vnútorné prežívanie je uvoľnenejšie, slobodnejšie.
Miriam Švarcoválektorka
Celú moju trénerskú, ale z časti aj moju hráčsku kariéru, som vedel, že mentálna príprava s odborníkom je to, čo mi chýba. Čítal som, hľadal som, rozprával som sa s inými hráčmi aj trénermi, skrátka som s tým chcel niečo robiť.
Jaromír Truksareprezentačný tréner stolného tenisu
Lukáša môžem len a len odporučiť. So štýlom akým Luky robí koučingy som sa ešte nestretol. Vždy som mal skúsenosti len so "zaručenými" spôsobmi ako byť úspešný, ktoré fungovali asi tak dlho ako trvá prečítanie tejto recenzie, čiže boli nepoužiteľné. Vďaka Lukášovi som pochopil, že keď pochopíme seba ako takého, tak už nikdy nepotrebujeme tie "zaručené" techniky. Ďakujem!
Roman Škamlafinančný poradca

Dobrý deň, som Lukáš Piperek

Som certifikovaný mentálny coach a pomáham ľuďom objavovať ich vnútorný potenciál.

Pri koučingu a skupinových workshopoch som sa stretol s už viac ako 1 000 ľuďmi, desiatkami obchodných spoločností a 30 rôznymi športami.

Po úspešnom ukončení štúdia na univerzite a hokejovej kariéry, som viedol 6-členný medzinárodný tím, zodpovedný za predaj na zahraničných trhoch. Uvedomenie toho, ako zvládať stres, celému tímu výrazne pomohlo orientovať sa v prostredí obchodu, v ktorom bol neustály tlak na výsledky.

Môj prístup je založený na porozumení základných princípov ľudského prežívania. Ich porozumením nastáva u človeka zmena, ktorá je trvalá.

K workshopu získate ako bonus...

Videoprogram Stres postavený na hlavu

v hodnote 67 € ZDARMA

Videoprogram obsahuje 8 videí, v ktorých nájdete:

  • Prečo riešenie nenájdeme v zmene myslenia?
  • Kde nájdeme zdroj psychickej odolnosti?
  • Kde násjť istotu v časoch neistoty?
  • Ako sa odpútať obáv?

Aj VY nájdite odpovede na svoje otázky o strese, životnej rovnováhe a ľudskom potenciáli.

Prihláste sa na celodenný workshop a získajte darček
v hodnote 67 €.