SÁM SEBOU

Objavte, že ste to najlepšie, čo máte, vysloboďte sa z kruhu pochybností a žite svoj najlepší život

Uverili sme, že potrebujeme byť viac, ako sme.

Uverili sme, že na to, aby sme mohli byť spokojní, potrebujeme zmeniť svoje vzorce myslenia, návyky, dosiahnuť inú úroveň vedomia alebo sa zbaviť minulosti, ktorá sa zdá byť dôvodom, prečo nám nie je dobre.

Uverili sme, že na to, aby sme mohli byť úspešní, sa potrebujeme najskôr zlepšiť, pestovať sebahodnotu, budovať sebadôveru, byť viac než momentálne sme, pretože až potom sa staneme niekým.

Toto je cesta, ktorá síce môže prinášať výsledky, dočasné zlepšenia a pocity úľavy, napriek tomu však na nej prevláda pocit, že nám stále niečo chýba.

Tento pocit NEKLAME. Jediné, čo nám však skutočne chýba, sme MY. Je to rovnica, z ktorej sme odstránili samých seba a zabudli sme, že sme to najlepšie, čo máme.

Ako však opäť nájsť sám seba?

Byť sám sebou je paradoxné zadanie. Je to ako keď ryby plávajúce v mori hľadajú vodu. Nemusia ju hľadať, lebo je všade okolo nich, ale ak o tom nevedia, urobíme im obrovskú službu tým, že im to ukážeme.

A presne to je zámerom tohto kurzu. Poukázať na to, čo naozaj znamená byť sám sebou. Nie iný. Nie lepší. Ale VY. Znamená to všimnúť si ČO už som a čoho som schopný. Objaviť v sebe kapacitu, zdroj sily a inšpirácie, pretože vtedy sa nám ciele zdajú byť bližšie, bez ohľadu na to, či je tým cieľom cítiť sa vnútorne naplnený alebo vybudovať kariéru.

Čo je cieľom kurzu?

Cieľom kurzu je prebudiť v sebe uvedomenie, že sme dosť. Že sme z psychologického hľadiska absolútne v poriadku bez ohľadu na to, čo všetko si o sebe myslíme. Dáva nám možnosť uvedomiť si, že nie je potrebné niečo vylepšovať na to, aby sme sa cítili dobre. 

Ukazuje, že jediné, čo potrebujeme, je všimnúť si, že už v poriadku sme, akurát  myšlienky, ktoré o sebe máme, berieme príliš vážne.

Pre koho je videokurz vhodný?

 • 1
  Pre každého, kto má pocit, že vo svojom živote niečo hľadá. Môže to byť múdrosť, pokoj, úplnosť, dostatok, tvorivosť, resp. čokoľvek iné, čo nášmu životu zdanlivo chýba.
 • 2
  Pre tých, ktorí sú už zo sebarozvoja unavení, pretože naň vynaložili veľa úsilia, no napriek tomu sa na kvalite ich života v zásade nič nezmenilo.
Ani vyše roka terapie nedokázalo to, čo ty v priebehu niekoľých hodin. Teším sa a ďakujeeem 🙂... Žiadne pokračujte, snažte sa, robte toto a toto a výsledok sa jedného dňa dostavi... figu! Efekt v reálnom živote na počkanie. Je úžasné, ako to funguje
Lenka Matúšová

Čo vám kurz môže priniesť?

 • Budete sa viac spoliehať na to, že byť sám sebou stačí
 • Objavíte skutočné sebavedomie a zdroj istoty
 • Uvedomíte si, že ste viac, ako si myslíte
 • Získate inšpiráciu a energiu na plnenie vašich snov
 • Zistíte, že byť sám sebou je vaša najväčšia výhoda
 • Prestanete stále na niečo čakať a zamilujete sa do života

Ahojte, som Lukáš Piperek

Pri koučingu, workshopoch a tréningoch som sa stretol s už viac ako 1 000 ľuďmi, desiatkami obchodných spoločností a 30 rôznymi športmi od amatérskej až po olympijskú úroveň.

Po úspešnom ukončení štúdia na univerzite a hokejovej kariéry som viedol 6-členný medzinárodný tím, zodpovedný za predaj na zahraničných trhoch. Viac ako 20 rokov strávených v prostredí, kde bol neustály tlak na výsledky, ma viedlo k otázke, či sa dajú skvelé výsledky dosahovať bez zbytočného stresu.

To, čo som objavil je, že každý má v sebe potenciál byť produktívny a zároveň žiť spokojný, slobodný a šťastný život. A to dokonca bez toho, aby musel meniť samého seba.

Aké sú skúseností ľudí?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Najprv prišla ku mne kniha „Život bez príbehu“, ktorá je mimochodom skvelá 😉 a následne informácia o Workshope ... Keďže nič nie je náhoda, chcela som spoznať autora. Bolo zaujímavé sledovať s akou ľahkosťou Lukáš dokáže, aby sa ľudia ponorili hlbšie do seba a hľadali sami odpovede na svoje otázky. Workshop odporúčam všetkým, ktorí majú nejasnosti vo svojich rozhodnutiach alebo hľadajú nápad, odhodlanie, riešenie pre uskutočnenie svojho sna, túžby v práci či v osobnom živote. Pre všetkých, ktorí chcú spoznať nových ľudí a cez nich získať nový pohľad ... Ďakujem za podnetný deň.
Kristína Baranová
Ak by som mal zhrnúť spoluprácu do troch viet, tak by to bolo: intenzivne, inspirativne a transformacne. Ďakujem.
Vladimír Hučko

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, majster Európy
Lukáš mi priniesol do života veľkú hodnotu. Na to nikdy nezabudnem.
Martin Šolcfinančný poradca
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Celé mi to prišlo ako znovuobjavenie niečoho, čo už dávno vo mne bolo. Práca ma znovu baví a napĺňa.
Peter Čelkoonline marketing
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS
Keď viem, že hrozba nemusí byť vždy hrozbou, je to nesmierne oslobodzujúce. Hocikedy sa doma prichytím pritom, že spoločne s dcérkou tancujem. Moje vnútorné prežívanie je uvoľnenejšie, slobodnejšie.
Miriam Švarcoválektorka
Celú moju trénerskú, ale z časti aj moju hráčsku kariéru, som vedel, že mentálna príprava s odborníkom je to, čo mi chýba. Čítal som, hľadal som, rozprával som sa s inými hráčmi aj trénermi, skrátka som s tým chcel niečo robiť.
Jaromír Truksareprezentačný tréner stolného tenisu
Lukáša môžem len a len odporučiť. So štýlom akým Luky robí koučingy som sa ešte nestretol. Vždy som mal skúsenosti len so "zaručenými" spôsobmi ako byť úspešný, ktoré fungovali asi tak dlho ako trvá prečítanie tejto recenzie, čiže boli nepoužiteľné. Vďaka Lukášovi som pochopil, že keď pochopíme seba ako takého, tak už nikdy nepotrebujeme tie "zaručené" techniky. Ďakujem!
Roman Škamlafinančný poradca

Základné info

12 videí

160 minút

10 úloh na vlastné zamyslenie

49 €

Krátke nahliadnutie do kurzu...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pre objednanie videokurzu vyplň prosím údaje potrebné k platbe