Chcete dosahovať výsledky a zároveň žiť spokojný, naplnený a šťastný život?

AKO SPOLUPRÁCA PREBIEHA?

 • 1
  Napíšte mi, s čím by ste chceli pomôcť
  Budem vás kontaktovať späť a povieme si možnosti spolupráce (očakávania, doba spolupráce, cena, ...)
Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov
 • 2
  Formy konzultácií

Osobne

Videohovor

 • 3
  Dostanete podporu počas celého trvania spolupráce

Potrebujete pomôcť medzi konzultáciami?

Kedykoľvek v období spolupráce mi môžete napísať na Facebook, WhatsApp, e-mail alebo mi môžete zavolať a ja tvoje otázky zodpoviem.

ČO POVEDALI KLIENTI?

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, Majster Európy
Lukáš mi priniesol do života veľkú hodnotu. Na to nikdy nezabudnem.
Martin Šolcfinančný poradca
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Celé mi to prišlo ako znovuobjavenie niečoho, čo už dávno vo mne bolo. Práca ma znovu baví a napĺňa.
Peter ČelkoOnline marketing
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS
Keď viem, že hrozba nemusí byť vždy hrozbou, je to nesmierne oslobodzujúce. Hocikedy sa doma prichytím pritom, že spoločne s dcérkou tancujem. Moje vnútorné prežívanie je uvoľnenejšie, slobodnejšie.
Miriam Švarcoválektorka
Celú moju trénerskú, ale z časti aj moju hráčsku kariéru, som vedel, že mentálna príprava s odborníkom je to, čo mi chýba. Čítal som, hľadal som, rozprával som sa s inými hráčmi aj trénermi, skrátka som s tým chcel niečo robiť.
Jaromír Truksareprezentačný tréner stolného tenisu
Vďaka Lukášovi som naozaj dokázal pochopiť čo je skutočne dôležité a čo dokáže a ovplyvňuje môj výkon. Ukázal mi cestu a tým pádom mi pomohol zlepšiť nielen môj športový výkon, ale taktiež mi to veľmi pomohlo aj v osobnom živote.
Dávid Hrenákhokej, draftovaný LA Kings

GARANCIA SPOKOJNOSTI

30-dňová garancia vrátenia peňazí

Ak do 30 dní od zakúpenia balíka zistíte, že spolupráca nenapĺňa vaše očakávania, vrátim vám peniaze späť bez zbytočných otázok.