STRES POSTAVENÝ NA HLAVU

Videoprogram
o objavení vašej vrodenej odolnosti

Stalo sa vám niekedy, že ste hľadali okuliare a pritom ste ich mali celý čas na hlave? Ak áno, tak viete, o čom hovorím. Nemohli ste ich nájsť, lebo nie je možné nájsť niečo, čo nebolo stratené.

Čo sa teda muselo stať, aby ste ich objavili? Museli ste si uvedomiť, že ich už máte. Či už ste na to prišli sami alebo vám niekto položil otázku: "Myslíte tie okuliare, čo máte na hlave?"

S našou schopnosťou zvládnuť čokoľvek je to rovnaké. Nenájdeme ju v žiadnom návode, rituáli, ani technike. Potrebujeme si len uvedomiť, všimnúť, že my sme tou odolnosťou.

Práve o tom je videoprogram Stres postavený na hlavu, ktorý vás 8 videami prevedie na vašej ceste k uvedomeniu si toho, že všetko na kvalitný, produktívny a šťastný život bez stresu ste mali, máte a vždy budete mať v sebe.

Je to akási smerová tabuľa, ktorá poukazuje na tú časť vo vás, ktorá je odolná a schopná zvládnuť akúkoľvek situáciu a prísť s riešením.

67 €

ČO V ŇOM NÁJDETE?

  • Prečo riešenie nenájdeme v zmene myslenia
  • Kde objaviť zdroj odolnosti
  • Ako sa odpútať od obáv
  • Čo to znamená, keď hovorím, že všetko čo potrebujete, už máte, len to potrebujete objaviť
  • Porozumenie základných princípov fungovania mysle
  • Kde nájsť istotu v časoch neistoty

KTO VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ?

Lukáš Piperek

Bývalý hokejista a manažér medzinárodného predajného tímu, ktorý už niekoľko rokov pôsobí ako mentálny coach a pomáha ľuďom objavovať ich potenciál.

V súčasnosti, okrem iných, spolupracuje s mládežníckou a seniorskou reprezentáciou v stolnom tenise, FC Nitra a spoločnosťami najmä v oblasti automobilového priemyslu.

67 €

ČO POVEDALI ÚCASTNÍCI ŽIVÝCH KURZOV?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ČO HOVORIA OSTATNÍ KLIENTI?

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, majster Európy
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS
Viac som si uvedomila sama seba, zamyslela som sa nad obyčajnými vecami, ktoré sa mi teraz zdajú zázračné. Kurz prekročil moje očakávania.
Denisa S.,nákupca
Ľudský prístup Lukáša aj v citlivých témach. Oceňujem množstvo a kvalitu metafor a príkladov z praxe.
Ján K.projektový manažér
Veľmi zaujímavé, poučné a v mnohých ohľadoch inšpiratívne. Odporúčam všetkým. Zatiaľ najlepší kurz.
Pavol V.dodávateľská kvalita

67 €

NAMIESTO SĽUBOV VÁM PONÚKAM GARANCIU

30-dňová garancia vrátenia peňazí

Ak program nenaplní vaše očakávania, peniaze vám vrátim späť. Tým na seba preberám všetko riziko a vy tak nemáte čo stratiť.

67 €