ČO NA SPOLUPRÁCU HOVORIA KLIENTI?

Práca, podnikanie, život

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Ako ukázať ľuďom múdrosť o ktorej je napísaných mnoho super fráz? Frázy, klišé nie sú márne. Sú naozaj plné múdrosti, ale kto z nás si tú múdrosť naozaj uvedomuje? Vedieť nie je len vypočuť a rozumieť slovám. Je to o pochopení hĺbky. O použití. Túto hĺbku je náročné sprostredkovať, ale Lukáš to zvládol bravúrne. Jednoducho, zážitkovo preniesol svoje poznanie účastníkom workshopu. A to chce „malého“ génia. Ďakujem.
Simona PaprčkováCBS, HR manager
Lukáš mi priniesol do života veľkú hodnotu. Na to nikdy nezabudnem.
Martin Šolcfinančný poradca
Celé mi to prišlo ako znovuobjavenie niečoho, čo už dávno vo mne bolo. Práca ma znovu baví a napĺňa.
Peter Čelkoonline marketing
Keď viem, že hrozba nemusí byť vždy hrozbou, je to nesmierne oslobodzujúce. Hocikedy sa doma prichytím pritom, že spoločne s dcérkou tancujem. Moje vnútorné prežívanie je uvoľnenejšie, slobodnejšie.
Miriam ŠvarcováLektorka
Lukáša môžem len a len odporučiť. So štýlom akým Luky robí koučingy som sa ešte nestretol. Vždy som mal skúsenosti len so "zaručenými" spôsobmi ako byť úspešný, ktoré fungovali asi tak dlho ako trvá prečítanie tejto recenzie, čiže boli nepoužiteľné. Vďaka Lukášovi som pochopil, že keď pochopíme seba ako takého, tak už nikdy nepotrebujeme tie "zaručené" techniky. Ďakujem!
Roman Škamlafinančný poradca
Viac som si uvedomila sama seba, zamyslela som sa nad obyčajnými vecami, ktoré sa mi teraz zdajú zázračné. Kurz prekročil moje očakávania.
Denisa S.nákupca
Ľudský prístup Lukáša aj v citlivých témach. Oceňujem množstvo a kvalitu metafor a príkladov z praxe.
Ján K.projektový manažér
Veľmi zaujímavé, poučné a v mnohých ohľadoch inšpiratívne. Odporúčam všetkým. Zatiaľ najlepší kurz.
Pavol V.dodávateľská kvalita
Lukase jsem poprve poznal na firemnim skoleni zamerene na seberizeni a fungovani lidske mysli. Jeho prakticke prednasky s mnozstvim konkretnich prikladu z oblasti fungovani lidskeho mozku mi hodne pomohly v osobnim rozvoji a take pri pohledu na danou situaci. Lukase jsem pote soukrome oslovil i pro individualni coaching. Jednoznacne doporucuji! Jirka, Zlin.
Jiří Karafiatmanažér výroby

Šport

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, majster Európy
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS
Celú moju trénerskú, ale z časti aj moju hráčsku kariéru, som vedel, že mentálna príprava s odborníkom je to, čo mi chýba. Čítal som, hľadal som, rozprával som sa s inými hráčmi aj trénermi, skrátka som s tým chcel niečo robiť. Po odporúčaní mojim kolegom Romanom Grigelom som sa spojil s Lukášom. Od prvého okamihu, cez prvý rozhovor a prvé sedenie s Lukášom, som vedel, že je to to, čo som hľadal. Naša neskoršia spolupráca v rámci reprezentácie Slovenska v stolnom tenise, ukázala že sme spolu nastavili dobrý smer.
Jaromír Truksareprezentačný tréner stolného tenisu
Spolupráca mi priniesla tréningovú aj zápasovú pohodu a hlavne opäť dobrý pocit z hokeja. Pozerám sa na veci iným spôsobom. Myslím si, že Lukáš spravil maximum, keďže už po prvej konzultácii som cítil zmenu k lepšiemu.
Marek Šimkohokej
Špeciálna vďaka Lukášovi, bez ktorého by som možno už ani nehrával stolný tenis, minimálne by som určite nezvládal také ťažké zápasy, ako celú túto sezónu.
Samuel Kalužnýstolný tenis, reprezentant a majster SR vo štvorhre
Spolupráca s Lukášom ma nasmerovala správnym smerom. Pomohla mi hlavne s koncentráciou a sebavedomím. Som kľudnejší, neriešim toľko sporné momenty a užívam si hokej.
Vlastimil Lakosilhokej, majster SR
S Lukášom som veľmi spokojný, pretože mi pomohol mi vo viacerých veciach. Ukázal mi smer, ktorým sa uberať a naučil ma, ako sa mám lepšie koncentrovať na výkon. Mentálna príprava je súčasťou vrcholového športu. Myslím si, že je otázkou času, kedy si vo všetkých kluboch uvedomia, že takáto spolupráca je veľkým prínosom.
Marek Biroúčastník MS U20
Lukášov mentálny tréning úplne zmenil moju prípravu na zápas. Predtým som bol na to úplne sám, ale teraz viem, že mi pri tom pomáha niekto, kto sa vie presne vžiť do môjho problému, nakoľko sa sám venoval profesionálnemu športu. Lukáš mi pomohol zvládnuť stres, ktorý som si na seba pred zápasom vytváral, a ktorý mal negatívny dopad na môj výkon. Naučil ma sústrediť sa na prítomnosť a nájsť optimálnu mieru koncentrácie a uvoľnenosti. Ja osobne som cítil zlepšenie už po prvej konzultácii. Teraz už viem, čo som robil zle, na čo sa mám zamerať a ako odstrániť všetko, čo ma predtým obmedzovalo v mojej hlave. S každou ďalšou konzultáciou sa posúvam ďalej, čo sa odzrkadľuje na ihrisku.
Peter Surafutbal
Vďaka Lukášovi som naozaj dokázal pochopiť čo je skutočne dôležité a čo dokáže a ovplyvňuje môj výkon. Ukázal mi cestu a tým pádom mi pomohol zlepšiť nielen môj športový výkon, ale taktiež mi to veľmi pomohlo aj v osobnom živote.
Dávid Hrenákhokej, draftovaný LA Kings