LEN 8% ĽUĎÍ DOSIAHNE TO, ČO CHCE.

Prečo je to tak?

Na aké oblasti sa zameriavam?

Výkonnosť a produktivita

Strach, stres a úzkosť

Pokojný a šťastný život

Ahoj, moje meno je Lukáš Piperek.

Som certifikovaný mentálny coach a pomáham ľuďom objavovať ich vnútorný potenciál. So športom je spojený celý môj život, keď už ako 6-ročný som začal hrávať hokej.

Po úspešnom ukončení štúdia na univerzite a hokejovej kariéry, som viedol 6-členný medzinárodný tím, zodpovedný za predaj na zahraničných trhoch.

V coachingu nepoužívam žiadne techniky, stratégie a postupy, pretože tie z dlhodobého hľadiska nefungujú.

Môj prístup je založený na porozumení základných princípov ľudského prežívania. Ich porozumením nastáva u človeka zmena, ktorá je trvalá.

Čo hovoria klienti?

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, majster Európy
Lukáš mi priniesol do života veľkú hodnotu. Na to nikdy nezabudnem.
Martin Šolcfinančný poradca
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Celé mi to prišlo ako znovuobjavenie niečoho, čo už dávno vo mne bolo. Práca ma znovu baví a napĺňa.
Peter Čelkoonline marketing
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS
Keď viem, že hrozba nemusí byť vždy hrozbou, je to nesmierne oslobodzujúce. Hocikedy sa doma prichytím pritom, že spoločne s dcérkou tancujem. Moje vnútorné prežívanie je uvoľnenejšie, slobodnejšie.
Miriam Švarcoválektorka
Celú moju trénerskú, ale z časti aj moju hráčsku kariéru, som vedel, že mentálna príprava s odborníkom je to, čo mi chýba. Čítal som, hľadal som, rozprával som sa s inými hráčmi aj trénermi, skrátka som s tým chcel niečo robiť.
Jaromír Truksareprezentačný tréner stolného tenisu

Najpopulárnejšie články

Predstavte si, že kráčate po púšti. Ste smädní a niekde v diaľke zahliadnete vodu. Po niekoľkých minútach…
„Vstrelený gól nám dodal sebadôveru.“  To boli slová mládežníckeho futbalového reprezentanta po jednom  z nedávnych kvalifikačných zápasov. Takéto…
„Ak sa chceš cítiť dobre, mal by si myslieť pozitívne.“ „Dostaneš presne to, na čo myslíš.“ „Nepodávaš…

Dohodnite si online konzultáciu ZDARMA

Kliknutím na tlačítko "súhlasím...", súhlasíte s tým, že vás môžem kontaktovať a budem vám posielať emaile so zaujímavým obsahom. Ak už nebudete chcieť emaile dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každom emaile. Viac o zásadách spracovania osobných údajov