ZA HRANICAMI MOŽNÉHO

Workshop o tom, ako si splniť, čo NAOZAJ chcete

0
voľných miest

Vedel si, že...

... existujú dva dôvody, prečo sa väčšina nápadov a snov nikdy nesplní? Tu sú:

 • 1
  Nezačneme
  Určite to poznáš. Príde ti nápad, ktorý ťa nadchne. Potom nad tým začneš premýšľať, snažíš sa všetko vopred vymyslieť, vyhnúť sa riziku a hľadáš istotu, že sa ti to podarí. A čím viac nad tým premýšľaš, tým menej sa ti do toho chce, až nakoniec neurobíš nič.
 • 2
  Nevydržíme dostatočne dlho
  Tu sme už snu bližšie, ako v prvom prípade. Začal si sa s nápadom hrať a urobil si niekoľko krokov. Potom sa však dostaneš na mŕtvy bod. Veci nejdú tak, ako si si predstavoval alebo nevieš ako ďalej. V tejto fáze sa často zasekneme a nakoniec od svojho nápadu/sna upustíme.

Čo s tým?

Či už sa vidíte viac prvej, alebo v druhej skupine, jednu vec majú spoločnú. Dôvod, prečo nezačneme alebo nevydržíme je, že nevidíme možnosti. Nevidíme, ako sa náš nápad/sen/cieľ, môže stať skutočnosťou. Prípadne, možnosti aj vidíme, ale kvôli obavám a neistote ich nevyužijeme.

Ako ľudia však máme schopnosť vidieť niečo NOVÉ. Nájsť riešenie. Akurát túto superschopnosť niekedy nevieme využiť.

"Workshop bude čisto praktický. Rôznymi cvičeniami a aktivitami budeme odkrývať možnosti, ktoré zatiaľ nevidíš."

Jedinečný workshop, jedinečné podmienky

Žiadna teória, žiadne návody. Len praktické cvičenia, aktivity a množstvo inšpirácie. Z workshopu budeš odchádzať s tým, že určite vieš, aký ďalší krok máš urobiť. A tento krok môže mať cenu zlata.

K tomu ale ešte pred začiatkom workshopu potrebuješ splniť dve podmienky:

Podmienka č. 1:
Musíš mať konkrétny projekt

Čo znamená projekt? Niečo, čo by si naozaj chcel vytvoriť/dosiahnuť. Napríklad:

 • x-násobne zvýšiť svoj príjem
 • nájsť si partnera
 • naplno rozbehnúť vlastné podnikanie (aby si pri tom nemusel pracovať, ak nechceš)
 • dať život niečomu, čo si hlave nosíš ako nápad

Podmienka č. 2:
Musíš to naozaj chcieť

Pozor! Otázka neznie, čo si myslíš, že by sa ti mohlo podariť. Otázka znie, čo naozaj chceš, bez ohľadu na to, či to považuješ za reálne.

To znamená, že nemusíš vidieť cestu, ako to dosiahnuť. Pretože práve o tom bude workshop. Aby si uvidel možnosti, ktoré aktuálne nevidíš.

Dobrý deň, som Lukáš Piperek

Som certifikovaný mentálny coach a pomáham ľuďom objavovať ich potenciál.

Pri koučingu, workshopoch a tréningoch som sa stretol s už viac ako 1 000 ľuďmi, desiatkami obchodných spoločností a 30 rôznymi športmi od amatérskej až po olympijskú úroveň.

Po úspešnom ukončení štúdia na univerzite a hokejovej kariéry som viedol 6-členný medzinárodný tím, zodpovedný za predaj na zahraničných trhoch. Viac ako 20 rokov strávených v prostredí, kde bol neustály tlak na výsledky, ma viedlo k otázke, či sa dajú skvelé výsledky dosahovať bez zbytočného stresu.

To, čo som objavil je, že každý má v sebe potenciál byť produktívny a zároveň žiť spokojný, slobodný a šťastný život. A to dokonca bez toho, aby musel meniť samého seba.

Ak ešte stále nie si rozhodnutý prísť, pozri si toto video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čo hovoria ostatní?

global finance
Workshop sa mi veľmi páčil. Rada sa s Lukášom rozprávam o všetkých tých iných veciach... páči sa mi jeho otvorená myseľ. Tiež sa mi páčia úlohy, že to nie je iba o počúvaní. A tým sa informácie lepšie dostanú do vnútra človeka. Uvedomila som si, prečo častokrát nevidíme inú možnosť.. a keď ju aj zbadáme, tak rôzne naše pochybnosti a obmedzenia nám bránia ju využiť. Ďakujem za super deň a nové vhľady.
Janka KružliakováFispro
Najprv prišla ku mne kniha „Život bez príbehu“, ktorá je mimochodom skvelá 😉 a následne informácia o Workshope ... Keďže nič nie je náhoda, chcela som spoznať autora. Bolo zaujímavé sledovať s akou ľahkosťou Lukáš dokáže, aby sa ľudia ponorili hlbšie do seba a hľadali sami odpovede na svoje otázky. Workshop odporúčam všetkým, ktorí majú nejasnosti vo svojich rozhodnutiach alebo hľadajú nápad, odhodlanie, riešenie pre uskutočnenie svojho sna, túžby v práci či v osobnom živote. Pre všetkých, ktorí chcú spoznať nových ľudí a cez nich získať nový pohľad ... Ďakujem za podnetný deň.
Kristína Baranová

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, majster Európy
Lukáš mi priniesol do života veľkú hodnotu. Na to nikdy nezabudnem.
Martin Šolcfinančný poradca
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Celé mi to prišlo ako znovuobjavenie niečoho, čo už dávno vo mne bolo. Práca ma znovu baví a napĺňa.
Peter Čelkoonline marketing
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS
Keď viem, že hrozba nemusí byť vždy hrozbou, je to nesmierne oslobodzujúce. Hocikedy sa doma prichytím pritom, že spoločne s dcérkou tancujem. Moje vnútorné prežívanie je uvoľnenejšie, slobodnejšie.
Miriam Švarcoválektorka
Celú moju trénerskú, ale z časti aj moju hráčsku kariéru, som vedel, že mentálna príprava s odborníkom je to, čo mi chýba. Čítal som, hľadal som, rozprával som sa s inými hráčmi aj trénermi, skrátka som s tým chcel niečo robiť.
Jaromír Truksareprezentačný tréner stolného tenisu
Lukáša môžem len a len odporučiť. So štýlom akým Luky robí koučingy som sa ešte nestretol. Vždy som mal skúsenosti len so "zaručenými" spôsobmi ako byť úspešný, ktoré fungovali asi tak dlho ako trvá prečítanie tejto recenzie, čiže boli nepoužiteľné. Vďaka Lukášovi som pochopil, že keď pochopíme seba ako takého, tak už nikdy nepotrebujeme tie "zaručené" techniky. Ďakujem!
Roman Škamlafinančný poradca

Základné info

Živý workshop v Banskej Bystrici

Maximálny počet účastníkov: 12

21.5.2022
(09:00 - 17:00)

99 €

Ak si sa rozhodol prísť, vyplň prosím údaje potrebné

k platbe