NAČÚVANIE

Ako môže jednoduchá vec zmeniť váš život?

Kedy vás naposledy niekto SKUTOČNE vypočul?

Žijeme vo svete úloh, povinností a termínov. Všetci si uvedomujeme, že akonáhle sa rozhodneme pre nejakú aktivitu, hovoríme nie všetkým ostatným veciam, ktoré by sme mohli robiť. A keďže je nekonečné množstvo aktivít, ktoré by sme mohli robiť (kníh, ktoré by sme mohli prečítať; miest, ktoré by sme mohli vidieť, ...), naša hlava beží na plné obrátky, pretože plánuje ďalšiu veci, ktorú "musíme" stihnúť.

Keď zastavíme a chceme s niekým zdieľať, čo prežívame, málokedy túto možnosť dostaneme. Človek na druhej strane má väčšinou plno svojich myšlienok, kopec svojich povinností. Kedy naposledy vám niekto venoval svoju plnú pozornosť?

Jednoduché riešenie (zložitých) problémov

Stalo sa vám niekedy, že počas toho, ako ste niekomu rozprávali svoj problém, vám napadlo riešenie? Alebo naopak? Že vy ste počúvali, čo vám druhý človek rozpráva a zároveň si na svoju otázku odpovedal?

Takéto situácie nie sú vôbec ojedinelé. Ako kouč to vidím každý deň. A má to svoju logiku, o ktorej si povieme viac počas workshopu. Čo ale môžeme povedať už teraz je, že skutočné načúvanie je:

 • JEDNODUCHÉ
 • LIEČIVÉ
 • PRIRODZENÉ
 • ZÁZRAČNÉ

" Tam, kde som predtým ľudí hodnotil a odsudzoval, mám teraz pochopenie a súcit."

Čo vám to môže priniesť?

 • Cítiť väčšie prepojenie so sebou, ostatnými a so životom
 • Naučiť sa spôsob získavania nových nápadov a riešení
 • Objaviť v sebe schopnosť pomáhať ostatným
 • Jasnejšiu a čistejšiu hlavu
 • Menej stresu, viac pohody
 • Zjednodušenie života
 • Skutočnú zmenu, nielen placebo efekt

Stále neviete, či prísť?

global finance
Workshop sa mi veľmi páčil. Rada sa s Lukášom rozprávam o všetkých tých iných veciach... páči sa mi jeho otvorená myseľ. Tiež sa mi páčia úlohy, že to nie je iba o počúvaní. A tým sa informácie lepšie dostanú do vnútra človeka. Uvedomila som si, prečo častokrát nevidíme inú možnosť.. a keď ju aj zbadáme, tak rôzne naše pochybnosti a obmedzenia nám bránia ju využiť. Ďakujem za super deň a nové vhľady.
Janka KružliakováFispro
Najprv prišla ku mne kniha „Život bez príbehu“, ktorá je mimochodom skvelá 😉 a následne informácia o Workshope ... Keďže nič nie je náhoda, chcela som spoznať autora. Bolo zaujímavé sledovať s akou ľahkosťou Lukáš dokáže, aby sa ľudia ponorili hlbšie do seba a hľadali sami odpovede na svoje otázky. Workshop odporúčam všetkým, ktorí majú nejasnosti vo svojich rozhodnutiach alebo hľadajú nápad, odhodlanie, riešenie pre uskutočnenie svojho sna, túžby v práci či v osobnom živote. Pre všetkých, ktorí chcú spoznať nových ľudí a cez nich získať nový pohľad ... Ďakujem za podnetný deň.
Kristína Baranová
Ani vyše roka terapie nedokázalo to, čo ty v priebehu niekoľých hodin. Teším sa a ďakujeeem 🙂... Žiadne pokračujte, snažte sa, robte toto a toto a výsledok sa jedného dňa dostavi... figu! Efekt v reálnom živote na počkanie. Je úžasné, ako to funguje
Lenka MatúšováDimension Data

Ahojte, som Lukáš Piperek

Som certifikovaný mentálny coach a pomáham ľuďom objavovať ich potenciál.

Pri koučingu, workshopoch a tréningoch som sa stretol s už viac ako 1 000 ľuďmi, desiatkami obchodných spoločností a 30 rôznymi športmi od amatérskej až po olympijskú úroveň.

Po úspešnom ukončení štúdia na univerzite a hokejovej kariéry som viedol 6-členný medzinárodný tím, zodpovedný za predaj na zahraničných trhoch. Viac ako 20 rokov strávených v prostredí, kde bol neustály tlak na výsledky, ma viedlo k otázke, či sa dajú skvelé výsledky dosahovať bez zbytočného stresu.

To, čo som objavil je, že každý má v sebe potenciál byť produktívny a zároveň žiť spokojný, slobodný a šťastný život. A to dokonca bez toho, aby musel meniť samého seba.

Základné info

Živé workshop (Banská Bystrica)

21.1.2023

99 €

Ak ste sa rozhodli prísť, rezervujte si svoje miesto