BUĎ TVORCA (nie obeť)

Workshop o tom, ako využívať myseľ vo svoj prospech

0
voľné miesta

Workshop je pre teba, ak odpovieš "áno" aspoň na jednu z týchto otázok:

 • Sú pre teba strach a obavy obmedzujúce pri dosahovaní cieľov?
 • Prehráva tvoja myseľ tie isté myšlienky dookola a neviete ako z toho von?
 • Myslíš si, že potrebuješ viac odvahy?
 • Máš pocit, že stojíš na mieste, hoci by si rád v tomto svete niečo dokázal a vytvoril?
 • Si zvedavý/á ako funguje myseľ a ako je možné ju využiť vo svoj prospech?
 • Máš pochybnosti o sebe a svojich schopnostiach?
 • Chceš spoznať nových ľudí a iné pohľady na svet?

Čo môžeš získať?

 • Schopnosť konať napriek obavám a strachu (a nebudeš na to potrebovať odvahu)
 • Život s väčšou ľahkosťou
 • Posun k splneniu svojich cieľov a snov
 • Viac si užívať prítomný okamih
 • Riešenia a odpovede na otázky, na ktoré zatiaľ nemáš odpoveď
 • Jasnejšie a čistejšia myseľ
 • Viac nových nápadov a inšpirácie

V živote si prechádzame rôznymi obdobiami. Niekedy sa nám zdá, že sme obeťou toho, čo sa okolo nás deje. Zlá ekonomická situácia, nevydarené vzťahy, množstvo povinností alebo nepriazeň osudu. Niektorým sa časom podarí všimnúť si, že zdrojom pocitov nie je situácie, ale naše vnímanie danej situácie. Inými slovami - myslenie.

Kým dovtedy sme sa cítili ako obeť okolností, potom sa cítime byť obeťou myslenia. Takže v skutočnosti sa toho až tak  veľa nezmenilo. Možno prestávame meniť okolnosti, ale stále nám zostáva hromada práce na zmene myslenia.

Cieľom workshopu je ukázať, že existuje aj iná, tretia cesta. Taká pri, ktorej prestávame myseľ využívať neproduktívnym, častokrát až deštruktívnym spôsobom. Cesta, na ktorej sa myseľ stáva nástrojom tvorby a my si tak môžeme začať vytvárať život, po akom túžime.

Najlepšie na tom je, že táto zmena si nevyžaduje silu vôle, ani roky tréningu. Stačí, keď porozumieme tomu, ako myseľ NAOZAJ funguje.

Dobrý deň, som Lukáš Piperek

Som certifikovaný mentálny coach a pomáham ľuďom objavovať ich potenciál.

Pri koučingu, workshopoch a tréningoch som sa stretol s už viac ako 1 000 ľuďmi, desiatkami obchodných spoločností a 30 rôznymi športmi od amatérskej až po olympijskú úroveň.

Po úspešnom ukončení štúdia na univerzite a hokejovej kariéry som viedol 6-členný medzinárodný tím, zodpovedný za predaj na zahraničných trhoch. Viac ako 20 rokov strávených v prostredí, kde bol neustály tlak na výsledky, ma viedlo k otázke, či sa dajú skvelé výsledky dosahovať bez zbytočného stresu.

To, čo som objavil je, že každý má v sebe potenciál byť produktívny a zároveň žiť spokojný, slobodný a šťastný život. A to dokonca bez toho, aby musel meniť samého seba.

Čo hovoria ostatní?

Workshop sa mi veľmi páčil. Rada sa s Lukášom rozprávam o všetkých tých iných veciach... páči sa mi jeho otvorená myseľ. Tiež sa mi páčia úlohy, že to nie je iba o počúvaní. A tým sa informácie lepšie dostanú do vnútra človeka. Uvedomila som si, prečo častokrát nevidíme inú možnosť.. a keď ju aj zbadáme, tak rôzne naše pochybnosti a obmedzenia nám bránia ju využiť. Ďakujem za super deň a nové vhľady.
Janka KružliakováSenior Consultant, Global Finance a.s.
Najprv prišla ku mne kniha „Život bez príbehu“, ktorá je mimochodom skvelá 😉 a následne informácia o Workshope ... Keďže nič nie je náhoda, chcela som spoznať autora. Bolo zaujímavé sledovať s akou ľahkosťou Lukáš dokáže, aby sa ľudia ponorili hlbšie do seba a hľadali sami odpovede na svoje otázky. Workshop odporúčam všetkým, ktorí majú nejasnosti vo svojich rozhodnutiach alebo hľadajú nápad, odhodlanie, riešenie pre uskutočnenie svojho sna, túžby v práci či v osobnom živote. Pre všetkých, ktorí chcú spoznať nových ľudí a cez nich získať nový pohľad ... Ďakujem za podnetný deň.
Kristína Baranová

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, majster Európy
Lukáš mi priniesol do života veľkú hodnotu. Na to nikdy nezabudnem.
Martin Šolcfinančný poradca
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Celé mi to prišlo ako znovuobjavenie niečoho, čo už dávno vo mne bolo. Práca ma znovu baví a napĺňa.
Peter Čelkoonline marketing
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS
Keď viem, že hrozba nemusí byť vždy hrozbou, je to nesmierne oslobodzujúce. Hocikedy sa doma prichytím pritom, že spoločne s dcérkou tancujem. Moje vnútorné prežívanie je uvoľnenejšie, slobodnejšie.
Miriam Švarcoválektorka
Celú moju trénerskú, ale z časti aj moju hráčsku kariéru, som vedel, že mentálna príprava s odborníkom je to, čo mi chýba. Čítal som, hľadal som, rozprával som sa s inými hráčmi aj trénermi, skrátka som s tým chcel niečo robiť.
Jaromír Truksareprezentačný tréner stolného tenisu
Lukáša môžem len a len odporučiť. So štýlom akým Luky robí koučingy som sa ešte nestretol. Vždy som mal skúsenosti len so "zaručenými" spôsobmi ako byť úspešný, ktoré fungovali asi tak dlho ako trvá prečítanie tejto recenzie, čiže boli nepoužiteľné. Vďaka Lukášovi som pochopil, že keď pochopíme seba ako takého, tak už nikdy nepotrebujeme tie "zaručené" techniky. Ďakujem!
Roman Škamlafinančný poradca

Základné info

Živý workshop v Banskej Bystrici

Maximálny počet účastníkov: 12

5.2.2022
(09:00 - 17:00)

99 €

K workshopu získate ako bonus...

Videoprogram Stres postavený na hlavu

v hodnote 67 € ZDARMA

Videoprogram obsahuje 8 videí, v ktorých nájdete:

 • Prečo riešenie nenájdeme v zmene myslenia?
 • Kde nájdeme zdroj psychickej odolnosti?
 • Kde násjť istotu v časoch neistoty?
 • Ako sa odpútať obáv?