O ÚSPECHU TROCHU INAK

SÉRIA ŽIVÝCH WEBINÁROV

15 - 19.6.2020

O úspechu sa už toho nahovorilo toľko, že už častokrát ani nevieme, čo to vlastne je. Možno aj preto sa s ním spája množstvo poloprávd a  mýtov.

Pozývam vás na sériu piatich webinárov, počas ktorých budeme spoločne objavovať:

  • prečo je aktuálne vnímanie úspechu obmedzujúce?
  • čo k nemu naozaj potrebujeme
  • ktoré vlastné limity nám stoja v ceste?

1. Dve cesty úspechu

To, čo považujeme za úspech, zásadne ovplyvňuje nielen výsledok, ale aj cestu, ktorou ideme. Tou najčastejšou cestou je tzv. cesta bojovníka. Bojovník je človek, ktorý neustále čelí prekážkam a ich prekonávaniu. A hoci táto cesta vedie k výsledkom, nie všetci ju prejdú až do konca.

V tomto webinári budeme objavovať, že cesta nemusí byť boj, ale že môže byť zároveň cieľom samotným, čím sa pravdepodobnosť úspechu zvyšuje.


2. Strach a obavy

Strach, obavy,  alebo nedostatok sebadôvery?

To sú všetko emócie, ktoré nám zdanlivo stoja v ceste.

Aká je však podstata emócií? O čom hovoria? Čo s nimi robiť a nerobiť?


3. Nekonečný potenciál

Možno ste už počuli niekoho povedať, že potenciál je neobmedzený.

Ale čo to znamená? Kde ho nájsť?

Potenciál nie je niečo, k čomu má prístup len niekoľko vyvolených. Albert Einstein, Steve Jobs alebo Wayne Gretzky. Všetci čerpali z toho istého potenciálu, ktorý je prístupný každému z nás.


4. Produktivita

To, že niekto dosiahol veľký úspech nemusí znamenať, že pracoval na ňom tvrdšie alebo že dokázal obetovať viac vecí.

A hoci drinu a obetovanie mnoho ľudí považuje ako nevyhnutnú daň, ktorou sa za úspech platí, nie je to celkom pravda.


5. Mýtus mentálnej odolnosti

Nikdy sa veci nedejú presne tak, ako očakávame. Každá cesta za dosiahnutím cieľa prináša rôzne prekvapenia. Aj také, ktoré by sme nechceli.

No kým nezdary a obdobia stagnácie alebo poklesu niekoho položia na kolená, iný ich zvláda s nadhľadom. V športovej terminológii by sme mohli povedať, že je mentálne odolný.

Kde sa odolnosť berie? Je to vlastnosť alebo súbor zručností, ktoré sa dajú naučiť? Alebo byť odolný je našou prirodzenosťou?

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ?

Zoom

Webináre budú cez aplikáciu Zoom. Všetky ďalšie inštrukcie dostanete v e-maile po zakúpení produktu.

Záznam

Z každého webináru bude spravený videozáznam, ktorý bude prístupný všetkým účastníkom

Interakcia

Webináre budú interaktívne. To znamená, že budete môcť do webináru vstupovať, klásť otázky a zdieľať vaše pohľady a skúsenosti.

KEDY?

15 - 19.6.2020

18:30 - 19:30

S KÝM?

Lukáš Piperek

Bývalý hokejista a manažér medzinárodného predajného tímu, ktorý už niekoľko rokov pôsobí ako mentálny coach a pomáha ľuďom objavovať ich vnútorný potenciál.

V súčasnosti okrem iných spolupracuje s mládežníckou a seniorskou reprezentáciou v stolnom tenise, FC Nitra a spoločnosťami najmä v oblasti automobilového priemyslu.
 

Cena: 19 €

SLOVAMI KLIENTOV...

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, majster Európy
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS
Vďaka Lukášovi som naozaj dokázal pochopiť čo je skutočne dôležité a čo dokáže a ovplyvňuje môj výkon. Ukázal mi cestu a tým pádom mi pomohol zlepšiť nielen môj športový výkon, ale taktiež mi to veľmi pomohlo aj v osobnom živote.
Dávid Hrenákhokej, draftovaný LA Kings
Celú moju trénerskú, ale z časti aj moju hráčsku kariéru, som vedel, že mentálna príprava s odborníkom je to, čo mi chýba. Čítal som, hľadal som, rozprával som sa s inými hráčmi aj trénermi, skrátka som s tým chcel niečo robiť.
Jaromír Truksareprezentačný tréner stolného tenisu
Špeciálna vďaka Lukášovi, bez ktorého by som možno už ani nehrával stolný tenis, minimálne by som určite nezvládal také ťažké zápasy, ako celú túto sezónu.
Samuel Kalužnýstolný tenis, reprezentant a majster SR vo štvorhre
Lukáš mi priniesol do života veľkú hodnotu. Na to nikdy nezabudnem.
Martin Šolcfinančný poradca
Celé mi to prišlo ako znovuobjavenie niečoho, čo už dávno vo mne bolo. Práca ma znovu baví a napĺňa.
Peter Čelkoonline marketing
Keď viem, že hrozba nemusí byť vždy hrozbou, je to nesmierne oslobodzujúce. Hocikedy sa doma prichytím pritom, že spoločne s dcérkou tancujem. Moje vnútorné prežívanie je uvoľnenejšie, slobodnejšie.
Miriam Švarcoválektorka
Viac som si uvedomila sama seba, zamyslela som sa nad obyčajnými vecami, ktoré sa mi teraz zdajú zázračné. Kurz prekročil moje očakávania.
Denisa S.nákupca
Ľudský prístup Lukáša aj v citlivých témach. Oceňujem množstvo a kvalitu metafor a príkladov z praxe.
Ján K.projektový manažér
Veľmi zaujímavé, poučné a v mnohých ohľadoch inšpiratívne. Odporúčam všetkým. Zatiaľ najlepší kurz.
Pavol V.dodávateľská kvalita
Lukase jsem poprve poznal na firemnim skoleni zamerene na seberizeni a fungovani lidske mysli. Jeho prakticke prednasky s mnozstvim konkretnich prikladu z oblasti fungovani lidskeho mozku mi hodne pomohly v osobnim rozvoji a take pri pohledu na danou situaci. Lukase jsem pote soukrome oslovil i pro individualni coaching. Jednoznacne doporucuji! Jirka, Zlin.
Jiří Karafiatmanažér výroby

Cena: 19 €