OBJEDNÁVKA

Vyplňte prosím údaje potrebné

k platbe

"Silné myšlienky a dobré rady sú písané formou rozhovoru s malým dieťaťom. Ako by ste sa ocitli na stretnutí s Malým princom a Sokratom (z Cesty pokojného bojovníka od Dana Milana) naraz v osobe trojročného dieťaťa. Preto sú autorove myšlienky veľmi dobré prístupné čitateľovi. Každý riadok Vás donúti zamyslieť sa a tak ako ja, verím, že aj vy si z nej do života zoberiete veľa dobrého."
Matej Tótholympijský víťaz v chôdzi na 50 km
„Lukáš je obyčajný chalan, ktorý sa pýta obyčajné otázky. Akurát, má múdrosť a trpezlivosť počuť aj odpovede, ktoré k nemu prichádzajú. A tie ponúka aj nám, jednoducho, zrozumiteľne a pritom prevratne. Nepýtajte sa, čo bude vo Vašom živote iné, keď knihu dočítate. Čítajte ju pre samotný zážitok z čítania a nechajte sa prekvapiť výsledkom.“
Jana Olexovápsychológ, kouč a majiteľ vzdelávacej spoločnosti Timan
Čítanie, ktoré konfrontuje vaše zabehnuté spôsoby myslenia. Čaká vás pohľad na úspech, život, stres, ľudský potenciál a kopec ďalších zaujímavých tém, avšak úplne iným, nečakaným spôsobom. Ak mávate v dnešnom rýchlom svete pocit, že čas beží rýchlo, pravidelne cítite stres a vytvárate si na seba tlak, táto kniha vám ponúka jasné odpovede.
Milan Šolcspoluzakladateľ a Co-CEO PROSIGHT Slovensko

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na coach@lukaspiperek.sk alebo volajte
na +421 908 532 419.