Chcete dosahovať výsledky a zároveň žiť spokojný, naplnený a šťastný život?

Cítite, že je vo vás viac ako ukazujete, ale neviete sa pohnúť z miesta?

Sú vaše výkony pod hranicou vášho potenciálu?

Radi by ste žili spokojný, naplnený a šťastný život?

Častokrát si myslíme, že na to, aby sme boli začali niečo robiť, vytvárať, zlepšovať sa a dosahovať úspechy, musíme byť nespokojní. A tak sa zámerne do nespokojnosti dostávame. Ako? Začneme veriť predstave, že sa musíme niekým stať.

No a potom z tohto pocitu začíname konať. Naháňame spokojnosť cestou seba-zlepšovania. No táto cesta nás skôr neskôr dovedie k zaneprázdnenosti.

Pod heslom „no pain, no gain“ to berieme ako znak, že sme na správnej ceste. No náš pocit nespokojnosti sa stále prehlbuje. Samozrejme s výnimkou krátkej chvíle, po dosiahnutí cieľa. Ale tam niekde v kútiku našej mysle leží ďalší, ešte ambicióznejší cieľ. Myslíme si, že to je ten pravý. Ten by nám už mohol priniesť šťastie, spokojnosť a naplnenie, po ktorých tak túžime.

BOL SOM NA TOM ROVNAKO

Nie je to až tak dávno, keď som mal rovnaké pocity  aj ja. Od šiestich rokov som hrával hokej a mal som obrovskú chuť niečo dokázať, ale nedotiahol som to až tak ďaleko ako som chcel.

Trénoval som viac ako ostatní, lenže čas a úsilie venované fyzickému a technickému tréningu neprinášali veľké zlepšenie mojich výkonov. Teda, aby som bol presný, mojich zápasových výkonov, pretože na tréningu bolo väčšinou dobré. S tým rástla aj moja nespokojnosť. Začínal som tušiť, že problém bude niekde inde.

A tak som začal čítať rôzne knihy, no dozvedel som sa z nich len veľmi málo, čo by mi mohlo naozaj pomôcť.

Navštívil som psychológa, ale ten sa nevedel vžiť do situácie športovca.

Nepoznal som nikoho, kto by mi vedel pomôcť. No vtedy som ešte netušil, že...

... VŠETKO MÔŽE BYŤ INAK

Po ukončení hokejovej kariéry som Investoval kopec úsilia a času, aby som odhalil tajomstvá najúspešnejších ľudí, no cesta nebola vôbec jednoduchá a priamočiara.

Pri práci so športovcami, ich rodičmi, športovými tímami, trénermi, manažérmi, ale aj "obyčajnými" ľuďmi, som spočiatku vychádzal z "hlavnej vlny" psychológie. Tá je postavená na predpoklade, že ak človek dokáže zmeniť obsah svojho myslenia (napr. z negatívneho na pozitívne), zmení sa aj jeho správanie a následne výkon.

VÝKONY VÄČŠINY ĽUDÍ SA POČAS SPOLUPRÁCE ZLEPŠILI, NO NARÁŽAL SOM NA TIETO PREKÁŽKY:

 • 1
  Nestabilita

  Rovnaký prístup/technika/stratégia niekomu pomohla viac, inému menej a niekomu vôbec

 • 2
  Dočasnosť

  Keď som s klientom nebol v kontakte dlhší čas, často mal tendenciu "padnúť" do rovnakej pasce, v ktorej bol pred začiatkom spolupráce

 • 3
  Preťaženosť informáciami

  Človek dostal množstvo informácií, s ktorými mohol pracovať, no častokrát to malo opačný efekt. Začal viacej premýšľať nad tým, čo má vlastne robiť alebo či to robí správne, čo stálo v ceste nielen výkonu, ale aj spokojnosti.

 • 4
  Zmena myslenia nepriniesla efekt
  Keď sa aj človeku podarilo zmeniť myslenie, neprinieslo mu to to, čo naozaj hľadal.

Keďže som človek, ktorý chce stále robiť niečo lepšie, hľadal som spôsob, ako tieto prekážky prekonať. Vedel som, že musí byť niečo lepšie.

A tak som sa dostal k niečomu, čo zásadne zmenilo môj prístup. Takmer všetko, čo som dovtedy využíval, mi odrazu prestalo dávať zmysel.

UŽ VÁM NEPOVIEM TO, ČO BY VÁM POVEDALO 99% PSYCHOLÓGOV A COACHOV

Dospel som k tomu, že kľúčové je porozumenie toho, na akých princípoch je založené ľudské prežívanie.

Čo myslím princípom?

Princíp je niečo, čo platí pre všetkých. Tak ako gravitácia. Nerozlišuje medzi mladým hokejistom v športovej triede a hráčom NHL, medzi tenistom, ktorý vypadne v prvom kole a víťazom turnaja. Medzi poštárom a Billom Gatesom.

Práve na základných psychologických princípoch je postavený môj coachingový prístup, ktorý je odlišný od prístupov drvivej väčšiny športových psychológov a mentálnych coachov. Prístup, ktorý od vás nevyžaduje robiť žiadne techniky ani meniť svoje myslenie.

Netreba opravovať niečo, čo nie je pokazené.

Pravda je, že mentálnu odolnosť, šťastie, spokojnosť a schopnosť dosahovať aj "nemožné" má v sebe každý. Je to niečo, čo nám je prirodzené, pretože sa s tým rodíme. No a našou úlohou je len znovu to objaviť.

Počas spolupráce pomáham  ľuďom objaviť ich vnútorný potenciál.

ČO TO ĽUĎOM PRINÁŠA?

Spolupráca s Lukášom mi pomáha zlepšiť sa po mentálnej stránke a to nielen v pretekoch, tréningu, ale aj v osobnom živote. Dokáže ma vždy nasmerovať tak, že sám dôjdem k riešeniu. Baví ma zlepšovať sa na každej úrovni.
Richard Vargatriatlon, Majster Európy
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis Godlahokej, bronz z MS U20
Lukášove rady mi pomohli podávať konečne super výkony aj na súťažiach a ani pred vystúpeniami už nie som tak nervózna. Celkovo som v živote pokojnejšia a vyrovnanejšia. Lukáš mal veľmi zodpovedný prístup a záujem pomôcť mi.
Lucia Kevickáfreestyle futbal, striebro z MS

"Porozumenie základných princípov vytvára zmenu, ktorá je TRVALÁ."

Znamená to, že človek nemusí stále niečo hľadať. Stačí raz pochopiť.

Prirovnal by som to k jazde na bicykli. Môžete niekomu vysvetľovať, ako udržať rovnováhu, ale až keď to skúsi a podarí sa mu to, vie aký je to pocit. A to sa nezabúda.

AKO SPOLUPRÁCA PREBIEHA?

 • 1
  Vyberieš si z 3 balíkov
Základný balík
2 mesiace
4 konzultácie
Podpora medzi konzultáciami počas 2 mesiacov (FB, WhatsApp, e-mail, telefón)
Prístup do členskej sekcie na

2 mesiace
Profi balík
6 mesiacov
12 konzultácií
Podpora medzi konzultáciami počas 6 mesiacov (FB, WhatsApp, e-mail, telefón)
Prístup do členskej sekcie na

6 mesiacov
 • 2
  Dohodneme si termín a formu konzultácií

Osobne

Telefón

Videohovor

 • 3
  Podpora počas celého trvania spolupráce

Potrebujete pomôcť medzi konzultáciami?

Kedykoľvek v období spolupráce mi môžete napísať na Facebook, WhatsApp, e-mail alebo mi môžete zavolať a ja tvoje otázky zodpoviem.

Okrem toho máte  prístup do členskej sekcie s názvom Klub mentálnej odolnosti. Nájdete tam rôzne nahrávky, video a audio záznamy z coachingov a workshopov. Navyše, nový obsah tam pribúda každé 2 týždne.

AKÁ JE CENA BALÍKOV?

Pre informáciu o cenách vyplňte prosím kontaktný formulár. Ja váš  potom budem kontaktovať  späť.

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov

GARANCIA SPOKOJNOSTI

 

Ak do 30 dní od zakúpenia balíka zistíte, že spolupráca nenapĺňa vaše očakávania, vrátim vám tvoje peniaze späť bez zbytočných otázok.

Nebojím sa dať takúto garanciu, pretože verím tomu, čo som sa naučil a čo som odovzdal už mnohým ľuďom.